۱۳۹۸/۰۷/۰۱

زنگ مهر با حضور فرماندار شیراز در مدارس شهرستان به صدا درآمد.

فرماندار شیراز درآیین بازگشایی مدارس شهر شیراز ضمن تبریک هفته دفاع مقدس بر لزوم انتقال مفاهیم دفاع مقدس توسط معلمان ومربیان به دانش آموزان تاکید داشت. 
رئیس شورای تامین شهر شیراز افزود اگر نتوانیم این سرمایه ها و داشته ها رابه خوبی منتقل کنیم حتما خسارت خواهیم دید و اگر ارزش ها به خوبی حفظ و به نسل جدید منتقل گردد کشور را برای سالهای متمادی بیمه خواهد کرد. 
فرماندار شیراز ضمن پرداختن به مسئله شروع جنگ، به رشادت‌های دلاورمردان این سرزمین در حفظ تمامیت ارضی کشور اشاره نمود.  وی افزود مسئله دفاع مقدس منحصر به شخص، جناح، گروه خاصی نیست و حتی نمی‌توان آنرا یک مسئله حاکمیتی دانست؛ و این افتخاری است مربوط به همه ملت.
رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان شیراز  آغاز  فصل بازگشایی مدارس را به همه  کسانی که  در جهت توسعه کشور در حوزه آموزش و پرورش، دانشگاه های کشور و مراکز آموزش عالی در پروژه مهر با دستگاه های دیگر، دستگاه امنیتی، ادارات و نهادهای خدماتی و امدادی همکاری دارند، تبریک گفت و شکوفایی تعلیم و تربیت را به شکوفایی طبیعت تشبیه کرد که هردو شور و نشاط ایجاد می کنند. 
امیری اظهار امیدواری کرد؛ اگرچه در کل شهرستان شیراز و از جمله صدرا با مشکل جدی فضای آموزشی مواجه هستیم ولیکن در سال جاری با همت نوسازی مدارس و ناحیه ۲ آموزش و پرورش شاهد احداث ۵ مدرسه جدید خواهیم بود.
هچنین در این خصوص  علاوه بر آن پنج مدرسه اعتبار ویژه‌ای با حمایت استاندار محترم  و سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان مدارس دیگری در سال جاری آغاز خواهد شد که وضعیت کمبود فضای آموزشی در صدرا بسیار بهبود خواهد یافت.


منبع : روابط عمومی فرمانداری شهرستان شیراز

کد خبر : 74515
تعداد بازدیدها : ۴۳۰
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است

   
/* */