۱۳۹۸/۰۴/۳۰
در جلسه کارگروه توسعه روستایی عنوان شد:

معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری شیراز: جهت رفاه حال ساکنین روستا و رفع مشکلات موجود باید کار جهادی صورت پذیرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شیراز، «حقیقی» معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری شیراز در جلسه کارگروه توسعه روستایی با توجه به بازدیدهای مستمر فرماندار شیراز و مسؤولین از روستاهای بخش های شهرستان جهت پیگیری مسائل و مشکلات مطروحه توسط دهیاران، اعضای شوراهای اسلامی و مردم روستا، در کمترین زمان ممکن خواهان تعامل بیشتر دستگاه های اجرایی در این خصوص شد.
وی در جلسه کارگروه توسعه روستایی پیگیری و بررسی مشکلات روستای گردخون در دهستان کفترک از توابع بخش مرکزی شیراز عنوان داشت: با توجه به وجود مشکلات و مسائل مرتبط با روستای گردخون و برگزاری حداقل چهار جلسه کاری در این زمینه با حضور فرماندار و همچنین بازدیدهای میدانی، جهت رفاه حال ساکنین روستا و رفع مشکلات موجود باید کار جهادی صورت پذیرد.
در این جلسه در خصوص مسایلی همچون فقدان فضای سبز، عدم رعایت اصول بهداشتی، تجمع زباله در ورودی روستا، لزوم اصلاح و تعریض جاده ورودی روستا و شانه سازی و اجرای خط کشی آن، جمع آوری و حمل زباله ها و نخاله های ساختمانی، تامین و تکمیل روشنایی معابر روستا عنوان گردید.
مقرر گردید دهیاری روستا با همکاری آبفا جهت تسریع در اجرای عملیات اصلاح و تعمیر انشعابات آسیب دیده یا قدیمی در معابر جهت استفاده از اعتبار موجود بهسازی معابر توسط بنیاد مسکن شهرستان سریعا اقدام نماید. شهرداری منطقه 7 با همکاری دهیاری روستا، دپو قطعات بتنی قطارشهری در حریم روستا طبق ماده 20 قانون هوای پاک، که محل تجمع معتادین و پسماندهای صنعتی و ناخاله های ساختمانی شده است را سریعا جمع آوری و در پاکسازی منطقه و تامین فضای سبز مشارکت نماید.
 


منبع : روابط عمومی فرمانداری شهرستان شیراز

کد خبر : 73460
تعداد بازدیدها : ۷۸۸
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است

   
/* */