۱۳۹۸/۰۴/۲۷
در جلسه کارگروه توسعه روستایی رسیدگی به مشکلات روستاهای دهستان دراک مطرح شد:

معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری شیراز: خط قرمز ما سلامت مردم است و در این خصوص هیچ گونه توجیهی قابل پذیرش نیست.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شیراز، «حقیقی» معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری شیراز در جلسه کارگروه توسعه روستایی با توجه به بازدیدهای مستمر فرماندار شیراز و مسؤولین از روستاهای بخش های شهرستان جهت پیگیری مسائل و مشکلات مطروحه توسط دهیاران، اعضای شوراهای اسلامی و مردم روستا، در کمترین زمان ممکن خواهان تعامل بیشتر دستگاه های اجرایی در این خصوص شد.
وی در جلسه کارگروه توسعه روستایی پیگیری و بررسی مشکلات روستاهای دهستان دراک از توابع بخش مرکزی شیراز عنوان داشت: جایی که سلامت مردم بخواهد به خطر بیفتد، با کسی تعارفی نداریم. باید به جد به مسائل بهداشتی و اجتماعی و ... ورود پیدا کرد. خط قرمز ما سلامت مردم است و در این خصوص هیچ گونه توجیهی قابل پذیرش نیست.
در این جلسه تصمیماتی درخصوص رسیدگی به مشکلات بهداشتی و صنفی فروشندگان در روستای قلات و بررسی طرح جامع در این خصوص، حل مشکلات مربوط به اسناد مالکیت و اوقافی بودن یا نبودن آن ها در روستای کلستان، بازنگری طرح های هادی روستاهای کودیان، آبپرده و تامین اعتبار در این خصوص در کمیته برنامه ریزی شهرستان، رفع مشکلات ایجاد شده بواسطه ی رهاسازی پساب معادن شن و ماسه در گلستان شمالی و طرح موضوع در کمیته برنامه ریزی، تامین روشنایی معابر روستاهای حسین آباد، دراک و جدول نو اتخاذ گردید.
لازم به ذکر است در خصوص برآورد هزینه تعمیر پل بین مزارع در روستای آبپرده، پیگیری مسائل ربوط به اصلاح تعرفه گاز روستاهای دهستان دراک با توجه به سردسیر بودن منطقه، برخورد جدی با ساخت و سازهای غیر مجاز در اراضی کشورزی با همکاری جهاد کشاورزی و شهرداری، اصلاح، شانه سازی و بخشنده کردن شانه راه و اقدام به خط کشی قسمتی از جاده کودیان به سمت خانه زنیان نیز مصوباتی در دستور کار اعضای کارگروه قرار گرفت.
 


منبع : روابط عمومی فرمانداری شهرستان شیراز

کد خبر : 73459
تعداد بازدیدها : ۹۹۵
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است

   
/* */