۱۳۹۸/۰۴/۱۶

معاون برنامه‌ریزی و توسعه فرمانداری شیراز: توجه به مراکز عرضه محصولات گلخانه ای و وجود پایانه صادرات می بایست در اولویت امور قرار گیرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شیراز، در جلسه ستاد توسعه گلخانه های شهرستان شیراز، «حقیقی» معاون برنامه‌ریزی و توسعه فرمانداری با اشاره به مشکلات موجود در حوزه کشاورزی و مسائل پیرامون آن، ارزش منابع آب در این حوزه را حائز اهمیت دانست و بیان داشت: می بایست در ارتباط با مسأله مدیریت منابع آب بیش از پیش اهتمام شود.
وی یادآور شد جلسات مربوط به کشت های گلخانه ای می بایست با حساسیت خاص به طور مستمر تشکیل، مصوبات رصد و پیگیری شده و خروجی هرجلسه قابل قبول باشد. جلسات با موضوعات موردی و مصداقی و با نتیجه و خروجی مناسب، دوبار در ماه و درصورتیکه صرفا نیاز به ارائه گزارش باشد، یک بار در ماه برگزار و رفع مشکلات دنبال شود.
معاون برنامه‌ریزی و توسعه فرمانداری شیراز همچنین ضمن اشاره به مطالبی درخصوص اهمیت کشت های گلخانه ای همچون صیفی جات، گل و گیاه و ... افزود: توجه ویژه به مراکز عرضه محصولات بخصوص گل و گیاه و وجود پایانه صادرات می بایست در اولویت امور قرار گیرد.

در این جلسه درخصوص تسهیل در شرایط صدور مجوز احداث گلخانه ها، حذف استعلامات غیرضروری از دستگاه‌های اجرایی جهت صدور مجوز و مهیا نمودن شرایط حضور سرمایه‌گذاران خارجی در احداث شهرک های گلخانه ای تصمیماتی اتخاذ گردید.


منبع : روابط عمومی فرمانداری شهرستان شیراز

کد خبر : 73272
تعداد بازدیدها : ۴۷۷
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است

   
/* */