۱۳۹۷/۱۰/۱۶
مهندس احمدی منش، سرپرست فرمانداری شهرستان شیراز در دیدار با حضرت آیت ا... سید علی اصغر دستغیب تولیت معظم آستان مقدس احمدی و محمدی (ع):

علاوه بر توجه به مقوله آستان مقدس احمدی و محمدی (ع)، موضوع راه های دسترسی به این حرمین مطهر می بایست در اولویت تصمیم گیری ها قرارگیرد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شیراز، مهندس اسفندیار احمدی منش، سرپرست فرمانداری شهرستان شیراز در دیدار با حضرت آیت ا... سید علی اصغر دستغیب تولیت معظم آستان مقدس احمدی و محمدی (ع)، به ارائه برنامه های فرمانداری در خصوص مسائل مرتبط با آن آستان مقدس پرداخته و از دیدگاه ها و ارشادات ایشان استفاده نمود.
در این دیدار، حضرت آیت ا... سید علی اصغر دستغیب ضمن خیر مقدم به سرپرست فرمانداری شیراز تصریح کرد: با توجه به شناختی که از سوابق روشن جنابعالی از قبل وجود دارد، خدا را شاکریم که در شرایط کنونی، نیروهای مخلصی همچون شما در حال خدمتگزاری به مردم می باشند.
نماینده مردم استان فارس در مجلس خبرگان رهبری بیان داشت: تمامی مسئولیت ها در دست انسان امانت است. کسی که مسئولیت را واگذار می کند و آن که می پذیرد هر دو امانت دارانی هستند که می بایست در پیشگاه خداوند پاسخگو باشند. شایسته است همواره امانت ها به افراد امین سپرده شود. کسی که عهده دار مسئولیت می شود، به تعبیر امیرالمومنین (ع) که می فرمایند: «وَ إِنَّ عَمَلَکَ لَیْسَ لَکَ بِطُعْمَةٍ وَ لَکِنَّهُ فِی عُنُقِکَ أَمَانَةٌ» (کارى که به عهده توست، براى تو وسیله آب و نان نیست; بلکه امانتى است در گردنت.) می بایست در حفظ و صیانت از امانت کوشا باشد.
در ادامه تولیت معظم آستان مقدس احمدی و محمدی (ع) افزود: توجه خاص و ارائه نظرات و برنامه های فرمانداری شهرستان شیراز موجب دلگرمی ما می باشد. با توجه به جایگاه فرمانداری و نقش مهم آن، قطعا برنامه های خوب و تنظیم شده، با توجه به حسن سوابق جنابعالی، نقش مهمی را در زمینه های مختلف همچون جذب هرچه بیشتر ارادتمندان و فرهنگسازی در این خصوص و همچنین توجه عامه مردم نسبت به مسائل اعتقادی، مباحث اخلاقی و اجتماعی با توجه به تاکید مقام معظم رهبری مدظله العالی بر قراردادن سومین حرم اهل بیت (علیهم السلام) در کانون توجه، ایفا خواهد نمود.
حضرت آیت ا... سید علی اصغر دستغیب بیان داشت: جایگاه شیراز از دیرباز به عنوان دارالعلم و شهر هنر مطرح بوده و مردم شریفی دارد که سزاوار ارائه ی خدمات در ابعاد مختلف هستند؛ امید است این مهم با وجود افرادی همچون جنابعالی به مراتب بهتر از گذشته صورت پذیرد.
آیت ا... دستغیب تاکید داشت: مقوله گردشگری زیارتی مسئله مهمی است که موجبات آبادانی و توسعه همه جانبه را فراهم می سازد. گردشگری زیارتی در شهری که حرم های مطهر در آن قرار دارد می تواند روح گردشگری را سامان بخشد.
مهندس احمدی منش ضمن تشکراز لطف و عنایت تولیت محترم آستان مقدس احمدی و محمدی (ع) افزود: با توجه به شأن، منزلت و جایگاه حضرتعالی در سطح استان و همچنین باعنایت به اینکه از مفاخر ارزشمند کشور هستید و شاهد اقدامات خوبی توسط جنابعالی در حوزه های اجرایی، فرهنگی و مذهبی هستیم و همچنین بدلیل علاقه به آستان مقدس احمدی و محمدی (ع)، مجموعه فرمانداری شهرستان شیراز، آمادگی خود را به منظور انجام هرگونه همکاری لازم، در حد توانایی و در حوزه های مختلف، بخصوص مسائل آستان مقدس احمدی و محمدی (ع) و پیگیری های مورد نیاز در راستای خدمتگزاری به مردم در نظام مقدس جمهوری اسلامی، اعلام می دارد.
سرپرست فرمانداری شهرستان شیراز تاکید نمود: علاوه بر توجه به مقوله آستان مقدس احمدی و محمدی (ع)، موضوع راه های دسترسی به این حرمین مطهر می بایست در اولویت تصمیم گیری ها قرارگیرد.
احمدی منش ضمن بیان تاکیدات حضرت آیت ا... سید علی اصغر دستغیب در خصوص استفاده از ظرفیت های مذهبی درخصوص گردشگری زیارتی شیراز خاطرنشان کرد: با توجه به پتانسیل بالای ایام عید نوروز جهت آشنایی هرچه بیشتر گردشگران با کرامات و فضایل حضرت احمدبن موسی (ع)، برنامه ریزی های لازم در این خصوص در دستور کار قرار دارد.


منبع : روابط عمومی فرمانداری شهرستان شیراز

کد خبر : 70494
تعداد بازدیدها : ۲۶۳
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است