فرمانداری شهرستان شیراز
شماره خبر: 35357
تاریخ انتشار: 1396/06/26 11:09
استاندار جدید فارس: همه ظرفیت ها را برای عمران و توسعه فارس به کار می گیریماستاندار جدید فارس:  همه ظرفیت ها را برای عمران و توسعه فارس به کار می گیریم

⭕️اسماعیل تبادار: از جمله این ظرفیت ها، فعالان بخش خصوصی و ظرفیت های مردمی است که خواهیم کوشید تا از این ظرفیت ها نیز نهایت بهره را ببریم.
⭕️به عنوان نماینده عالی دولت در استان فارس با عزمی راسخ و دلی لبریز از خدمت، در مسیر رونق تولید و افزایش حضور و مشارکت جوانان و زنان و رشد همه جانبه استان گام برخواهم داشت.
⭕️حرکت در مسیر توسعه و دستیابی به اهداف تنها در سایه وحدت، همدلی و همراهی محقق خواهد شد و مشتاقانه در این راه قدم برخواهم داشت و باور دارم که تمام موفقیت ها تنها با حُسن تدبیر و ایثار کارگزاران به دست می آید.
⭕️ با وجود تلاش های ارزنده ای که طی سال های گذشته و به ویژه چهار سال اخیر در استان فارس انجام گرفته است اما هنوز در برخی نقاط استان مشکلات و کاستی هایی وجود دارد که شناسایی و پیگیری این مشکلات را به عنوان یک اولویت مهم در دستور کار قرار خواهیم داد.
⭕️در استان فارس در سال های اخیر اقدامات خوبی در زمینه بهبود زیرساخت های حمل و نقل و توسعه راهها انجام گرفته اما برای اینکه به وضعیت مطلوب در حوزه راهها برسد نیاز به احداث یک هزار و 800 کیلومتر آزادراه در این استان احساس می شود که این را نیز با جدیت دنبال خواهیم کرد.
منبع: حمید جورکش مدیر روابط عمومی فرمانداری شیراز
عکس های تصادفی
جست و جو