فرمانداری شهرستان شیراز
شماره خبر: 23381
تاریخ انتشار: 1395/10/08 09:12
فرماندار شیراز : ادعاها مبنی بر مالکیت زمین پالایشگاه شیراز بی‌اساس استحیدر عالیشوندی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شیراز اظهار داشت: ادعاها مبنی بر مالکیت زمین پالایشگاه شیراز بی‌اساس است و بر اساس نقشه‌های (utm)، این زمین باید به پالایشگاه اختصاص یابد.

وی همچنین گفت: محیط‌زیست در حالی خود را مالک زمین می‌داند که بر اساس شاخص‌های موجود، مکان این پالایشگاه هیچ تداخلی با محیط‌زیست منطقه بمو نداشته است.

این مقام مسؤول ادامه داد: اینکه بحث آلایندگی پالایشگاه مطرح می‌شود با توجه به رعایت استانداردهای زیست‌محیطی در ساخت پالایشگاه، این حرف‌ها نیز علمی نیست و امروز پیشرفت علم و فنّاوری، آلایندگی را به کمترین حد خود رسانده است.

عالیشوندی افزود: جای تعجب است با توجه به تأکید معاون اول رئیس‌جمهور و کلنگ‌زنی این پالایشگاه توسط شخص رئیس‌جمهور، باز نیز در روند توسعه این پالایشگاه سنگ‌اندازی می‌شود.

فرماندار شیراز در پایان با اشاره به انتخابات آتی نیز اظهار داشت: بر اساس توافق شورای نگهبان قانون اساسی و وزارت کشور انتخابات شورای شهر به صورت الکترونیکی برگزار خواهد شد و در شیراز نیز زمینه مناسب برای این امر فراهم است.
منبع: حمید جورکش : مدیر روابط عمومی فرمانداری شیراز
عکس های تصادفی
جست و جو