فرمانداری شهرستان شیراز
شماره خبر: 12149
تاریخ انتشار: 1395/08/16 11:08
ملاقات مردمی با فرماندار شیراز دوشنبه هر هفتهوقت ملاقات مردمی  با فرماندار شیراز دوشنبه هر هفته
حمیدجورکش مدیر روابط عمومی فرمانداری شیراز  از برگزاری جلسات ملاقات مردمی فرماندار این کلانشهر با شهروندان طی روزهای دوشنبه هر هفته خبر داد  و گفت:  ملاقات عمومی و مردمی مسئولین راهی برای در جریان قرار گرفتن از مشکلات ونیازهای مردم می باشد و دیدار نزدیک  فرماندار شیراز با مردم  می تواند روش مناسبی برای اعتماد سازی و نیز بررسی مشکلات بدون واسطه مردم باشد.
وی محور جلسات ملاقات مردمی را شهروند مداری و تکریم مقام شامخ  و تکریم ارباب رجوع دانست  و بیان داشت:  فرماندار محترم  شیراز   در روز دوشنبه هرهفته  صبحها در دفتر کار  خود در طبقه چهارم فرمانداری شیراز واقع در  خیابان ساحلی، بین حر و  پل باغ صفا جهت رسیدگی به مسائل ومشکلات مردم  که از اولویت های کاری است  با مردم دیدار خواهند نمود وگفتنی است این هفته  نیز با حضور کلیه معاونین دفاتر فرمانداری  و شخص فرماندار  این ملاقات عمومی برگزار میگردد. شهروندان محترم  می توانند جهت دریافت وقت ملاقات با فرماندار شهرستان شیراز همه روزه با دفتر فرماندار به شماره های تلفن 32302929 و 32342929  تماس حاصل نموده و درخواست ملاقات خود را  قبل از حضور تنظیم  نمایند.
جورکش گفت :امیدواریم بتوانیم گام های عملی در راستای تحقق  شعار اقتصادمقاومتی  اقدام و عمل  با تلاش در جهت رفع مشکل شهروندان  و نزدیکی ارتباط بین مردم و مسئولان در  دولت تدبیر و امید برداریم

--
روابط عمومی فرمانداری شیراز
--------------------------------------
https://telegram.me/shirazfarsp 

منبع: حمید جورکش : مدیر روابط عمومی فرمانداری شیراز

نظرات کاربران

1
  ارسال نظر
  نام:
  ایمیل:
  نظر:
  کد امنیتی:
عکس های تصادفی
جست و جو