فرمانداری شهرستان شیراز
شماره خبر: 11670
تاریخ انتشار: 1395/04/10 13:06
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شیراز
بیانیه فرماندار شیراز در خصوص روز جهانی قدسبه گزارش روابط عمومی فرمانداری شیراز،
حیدر عالیشوندی، فرماندار شیراز با ابراز آرزوی قبولی طاعات و عبادات مردم شریف شهرستان شیراز در ماه پر برکت رمضان و تبریک پیشاپیش عید سعید فطر در بیانیه ای به مناسبت روز جهانی قدس گفت : روز جهانی قدس به معنای احیای ارزش ها و فرهنگ های اسلامی در ظلم ستیزی و مبارزات ضد صهیونیستی است؛ چرا که تنها فرهنگ و ارزش های اسلام، توان مبارزه با ظلم و استکبار و استعمار را دارد و مسلمانان می توانند با پشتوانه ایمان و معنویت، بر علیه اسرائیل غاصب و صهیونیسم بین الملل غلبه  نموده و پیروز شوند.
مردم  انقلابی و ولایت مدار، با حضور در راهپیمایی روز قدس و ضمن اعلام  برائت از سال ها ظلم و تجاوز استکبار جهانی و اسرائیل غاصب و بیان خواهند نمود که آزادی این سرزمین موعود حق انسانی آنهاست و در کنار همه ملت شریف ایران در روز قدس که میراث بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران است، بار دیگر از حقوق حقه  مسلمانان دفاع خواهیم کرد . از فرمایشات حضرت امام خمینی (ره)  است که فرمودند: ((ملت مسلمان ایران! روز قدس، روز مقابله مستضعفین با مستکبرین، یک روز جهانی است.)) لذا بدینوسیله از عموم مردم آگاه و فهیم شهرستان شیراز دعوت می گردد با ایجاد وحدت در سال اقتصاد مقاومتی  با قدام و عمل به تکالیف اجتماعی و سیاسی توام با تکالیف معنوی خود، و شرکت در راهپیمایی در جمعه آخر ماه مبارک رمضان و ابراز برائت از رژیم غاصب صهیونیست و حامیان جهانی و منطقه ای، بار دیگر از مردم مظلوم فلسطین حمایت نمایند. آزادی قدس، یک آرمان دست یافتنی است که با مقاومت و رشادت مردم مظلوم فلسطین و حمایت تمامی مسلمانان جهان انشالله محقق خواهد شد.
روز جهانی قدس، یعنی ایجاد موج سیاسی، اجتماعی و فرهنگی در جهان اسلام، با هدف خنثی کردن موج تبلیغی و رسانه ای صهیونیست و مبارزه با سازش حکام عرب که امیدواریم با حضور و قدم های استوار شما در کنار تمامی مسلمانان جهان، آزادی این سرزمین از یوغ استعمار و احیاء فضائل انسانی که ثمره خون شهیدان زیادی است، به زودی به بار نشیند.

                                                           حیدر عالیشوندی
                                                       فرماندار شهرستان شیراز
                                                             دهم تیرماه 95منبع: حمید جورکش : مدیر روابط عمومی فرمانداری شیراز
عکس های تصادفی
جست و جو