فرمانداری شهرستان شیراز
شماره خبر: 11261
تاریخ انتشار: 1395/03/01
برگزاری جلسه یاوران شورای محله در خانه محله شهید دوران (دهپیاله)در جلسه ی مورخ 95/02/15 خانه محله شهید دوران (دهپیاله)، یاوران شورا و مسؤول خانه محله مذکور، مورادی را به شرح ذیل عنوان نمودند.

1- فقر فضای سبز و سرانه های تفریحی به نحوی که فضای تفریحی در شهرک مذکور تنها در یک محله دیده شده که به دلیل نصب نرده در اطراف آن، ایاب و ذهاب برای عبور اهالی مشکل تر شده است.

2- بررسی و رفع ایرادات پل های عابر پیاده موجود در شهرک (استاندارد نبودن خیز پله ها)، که موجب عدم استفاده از پل های مذکور شده است.

3- بررسی و اقدام مقتضی در خصوص درخواست اهالی شهرک مذکور جهت راه اندازی خط اتوبوس از شهرک مذکور تا میدان ولی عصر 

4- درخواست موکد کبنی به برقراری نظم و امنیت و برخورد با افراد خاطی فروش مواد مخدر و مزاحمین نوامیس

5- رایزنی لازم در خصوص استفاده از مدارس بلا استفاده در محدوده شهرک مذکور جهت برگزاری کارگاه های آموزشی و راه اندازی کتابخانه

6- برنامه ریزی جهت راه اندازی کارگاه های آموزشی، مشاغل خانوادگی و غیره.

لازم به ذکر است که معاونت فنی و امور عمرانی فرمانداری شیراز مکاتبات و پیگیری های لازم را با شورای اسلامی کلان شهر شیراز، شهرداری منطقه دو، سازمان اتوبوسرانی شیراز و حومه، آموزش و پرورش ناحیه سه، فرماندهی محترم نیروی انتظامی، اداره آموزش فنی و حرفه ای شهرستان و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شیراز جهت بررسی تدابیر لازم در راستای رفع معضلات و انعکاس نتیجه به اهالی محله مذکور انجام داده است.

منبع: حوزه معاونت فنی و امور عمرانی فرمانداری شیراز

نظرات کاربران

1
  ارسال نظر
  نام:
  ایمیل:
  نظر:
  کد امنیتی:
عکس های تصادفی
جست و جو